گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

یوسف سلمانی زاده نوش آبادی

محمود

بسیجی

کارگر

1343/01/08

1361/05/07

پاسگاه زید

گلزار شهدای امام زاده محمّد (ع) نوش آباد

يوسف در 1343/1/18 در نوش آباد در خانواده اي مستضعف و مذهبي چشم به جهان گشود. او تا سال اوّل راهنمايي به تحصيل پرداخت و براي كمك به درآمد خانواده درس را رها كرد و در كارخانه شماره 3 كاشان مشغول كار شد. در جلسات دعاي كميل و اصول عقايد با دوستانش شركت مي نمود و با شروع شدن جنگ تحميلي عراق عليه ايران به اصفهان رفت و دوره آموزش نظامي را گذراند و آماده رفتن به جبهه شد و در عمليات هاي طريق القدس ( آزاد سازي بستان )، فتح المبين، بيت المقدس و رمضان شركت كرد سرانجام در عمليات رمضان به خيل شهيدان پيوست.

روحش شاد و راهش مستدام و پر رهرو باد


تعداد بازدید: 3790

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته می شوند، مرده اند بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.

با درود فراوان به رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت آیت الله العظمی امام خمینی، ما سربازان امام زمان حضرت مهدی(عج) به پیروی از مکتب جدش امام حسین(ع) تا آخرین قطره خون خود در برابر زورگویان و کافران و ابرقدرت ها استقامت خواهم کرد و باید بدانید که ما راه حسین(ع) و فرزندانش بهشتی ها، رجایی ها، باهنرها، دستغیب ها، مدنی ها و دیگر شهدای اسلام را ادامه خواهیم داد. ان شاءالله چنان چه رهبرکبیر انقلاب این حسین زمان بت شکن تاریخ درهم کوبنده کاخ ستمگران فرمودند:

چه بکشیم و چه کشته شویم پیروز هستیم و امروز همان روزی است که امام حسین(ع) در کربلا چنین فرمودند: هل من ناصر ینصرنی، آیا کسی هست من را یاری دهد، الان همان روزها فرا رسیده است و ما همان کسانی هستیم که قبل از جنگ می گفتیم ای کاش ما در کربلا بودیم و امام حسین را یاری می دادیم، خداوند متعال حالا را موقع امتحان ما قرار داده است و امروز است که ما باید حسین زمان مان را یاری دهیم.

من از پدرم می خواهم که ناراحت نباشد که ما راه حسین(ع) را ادامه می دهیم و بداند که امانتی که از خدا گرفته بود پس داده است و خدا را شکر کند که توانست این امانت را پس دهد.

ای مادر مهربان بدان که من راه رسم حسین را ادامه داده ام و ازتو می خواهم هم چون کوهی استوار، مقاومت کنی. مادرجان، بدان که من از 72 تن از شهدای کربلا، علی اکبرها، قاسم ها، بهشتی ها، رجایی ها، باهنرها و دیگر شهدا عزیزتر نبودم و بدان که امانتدار بوده ای.

برادرم غم مخور که تو تنها نیستی اگر یک برادر داشتی ولی هم اکنون برادرها داری و از تو می خواهم که هیچ گونه ناراحتی نداشته باشی.

خواهران من از شما می خواهم که ناراحت نباشید و برای من گریه نکنید و به یاد شهدای کربلا و سرورشان حسین(ع) گریه کنید و هم چون کوهی استوار باشید و هم چون زینب باشید و مادرم را دلداری دهید و نگذارید او ناراحت من باشد. من از پدر و مادر و برادر و خواهرانم می خواهم که راه شهدا را ادامه دهید و از شما می خواهم که پیرو رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی باشید و گوش به فرمان او باشید. من از شما خانواده مهربان می خواهم که گوش به فرمان روحانیت باشید و بدانید که این روحانیت بودن که ما را از زیر چنگ این ابرقدرت ها رهایی دادند و عده ای از آن ها را به شهادت رساندند و عده ای دیگر الان که شاهد آن هستیم برای ما دارند زحمت می کشند.

من از خانواده محترم تقاضا دارم که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این میهن اسلامی وارد نیاید و به حرف روحانیت گوش فرادهند و از خداوند بخواهند که این رهبر انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی امام خمینی تا انقلاب حضرت مهدی(عج) تعالی فرجه زنده باشد و طول عمر امام را از خداوند خواسته باشند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

یوسف سلمانی زاده

13/ 12/ 1360


 آثار یوسف سلمانی زاده نوش آبادی

 آثار یوسف سلمانی زاده نوش آبادی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع