گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

حمزاله

بسیجی

بنا

1348/06/20

1367/03/23

شلمچه

گلزار شهدای امام زاده حسین (ع) بیدگل

تعداد بازدید: 0

بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله

امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

گمان نبرید آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند. به نام خدا. آری خدایی که بر بشریت منت نهاد و اسلام را به وسیلۀ فرستادگان خویش بر بشر عرضه کرد و اسلامی که خون امامان و رهبران مبنای پیشرفت آن بوده است.

درود بر حضرت آدم و حضرت محمد(ص) اولین و آخرین پیغمبر و درود بر امام علی(ع) و امام مهدی(عج) اولین و آخرین امام. ای مردم شهیدپرور به جبهه روید. به جبهه روید تا با نبرد علیه کفار و لبیک به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان حضرت امام خمینی که بر هر مسلمان در هر زمانی مسئولیتی بر دوشش نهاد شده و ما بایست دینش را به مکتب و جامعه اش ادا کند و دیگر این که دفاع از اسلام وظیفۀ شرعی ما مسلمانان است. به خصوص که امام امت رفتن به جبهه را واجب کفایی اعلام نمودند و علی الخصوص ما با ایمان راسخ به حقانیت اسلام و انقلاب اسلامی و رهنمودهای پیشوایان اسلام از جمله امام علی(ع) که می فرماید: ما آن قدر در دریای خون شنا می کنیم تا به ساحل پیروزی برسیم. پس خدایی ناکرده مبادا هیچ وقت جبهه ها را خالی بگذارید. و شما ای ملت شهیدپرور آگاه باشید ما تنها با کشور عراق جنگ نمی کنیم بلکه تمام ابرقدرت ها و خونخواران شرق و غرب در این جنگ شرکت دارند و همه هدف شان این است که دین اسلام را از بین ببرند.

شما ای پدر و مادر عزیزم وقتی خبر شهادت من به شما رسید نماز شکر به جای آورید که توانسته اید امانتی را که خدا به شما داده بود به صاحب اصلیش برگردانید و از این که نتوانستم زحمات پررنج شما را پاسخ گویم از این بابت از شما شرمنده و متأسفم و از شما می خواهم که مرا حلال کنید و از شما برادرانم می خواهم نگذارید لولۀ سلاحم سرد بماند و از شما می خواهم که راه من را ادامه دهید و از شما هم می خواهم که مرا حلال کنید.

و شما خواهرانم و خواهران دینی ام شما حضرت فاطمه زهرا و حضرت زینب را سرلوحۀ خود قرار دهید و حجاب تان را رعایت کنید و از شما هم می خواهم که مرا حلال کنید. شما دوستان و آشنایان مبادا در رختخواب ذلت بمیرید که چنین مرگی سخت است و هر بدی از من دیده اید مرا حلال کنید. به امید پیروزی نهایی رزمندگان اسلام بر کفر جهانی.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار.

خدایا مرا از آمرزش خواهان قرار بنده و از بندگان شایسته و فرمانبردارت قرار بده و از دوستان حقیقی نزدیک به حضرتت قرار بده ای مهربان ترین مهربانان.

والسلام

علیرضا علی اکبرزاده

30/ 03/ 67


 خاطرات علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

 خاطرات علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

 خاطرات علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

 آثار علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی آثار علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

 آثار علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

 آثار علی رضا علی اکبرزاده بیدگلی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع