گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

دخیل نظیفی نوش آبادی

علی آقا

بسیجی

1325/01/01

1361/05/06

شرق بصره

گلزار شهدای امام زاده محمّد (ع) نوش آباد

دخیل نظیفی نوش آبادی در تاريخ 1325/01/01 در شهر نوش ­آباد در خانواده­اي زحمت كش متولّد شد. تحصيلات خود را تا كلاس ششم (پايان دورة ابتدايي) ادامه داد، سپس براي كمك در معيشت خانواده وارد بازار كار شد. او كارگر كارخانة مخمل و ابريشم كاشان بود. در كنار كار در پايگاه بسيج كارگري كارخانه حضور فعّال داشت.

او با اين كه متأهل و داراي چندين فرزند بود؛ براي دفاع از ميهن اسلامي، داوطلبانه و با عضويت بسيجي راهي ميادين جنگ شد تا سرزمين اِشغال شدة ايران را از لوث وجود متجاوزين عراقي پاك نمايد. بالاخره در تاريخ 1361/02/11 بعد از گذراندن دورة آموزش نظامي به منطقة جنوب (خوزستان) اعزام شد تا اين كه بعد از چندين ماه حضور در جبهه­ هاي جنگ به تاريخ 1361/05/06در منطقة مرزي شلمچة خوزستان بر اثر اصابت تركش خمپاره به ناحية سر به شهادت رسيد.

روحش شاد و راهش پررهرو باد


تعداد بازدید: 3888

بسم­الله­الرحمن­الرحيم

عقيدة من اين است كه تا آخرين لحظه جان خود را نثار انقلاب مي­كنم و لحظه­اي از وظيفة خود را كه پيروي از ولايت فقيه مي­باشد. درنگ ننمائيم و عقيده­ام اين است كه فعاليت را ادامه دهيم تا پيروزي انقلاب را با چشم خود انشاءالله ببينم و اگر سعادت داشتم شهادت افتخار من است اما اگر قسمت بود و شهيد شدم بدان كه هدفم فقط اسلام و هدفم پيروي از ولايت فقيه است كه همان رهبري قاطع رهبر عاليقدر انقلاب و نور چشم مستضعفين جهان امام خميني مي­باشد و حالا اگر شهيد شدم وصيتم اين است كه:

1- مرا در شهر نوش ­آباد و در مزار شهيدام دفن نمائيد.

2- بچه­ هايم را به خدا و رهبر عاليقدر انقلاب مي­سپارم زيرا مي­دانم بهترين پدر براي آنهاست.

3- عيالم تا بچه هایم كوچك هستند شوهر نكند.

4- سه دانگ خانه دارم آن هم يك دانگ مخصوص پسرم و دو دانگ ديگر(بقيه) مربوط به پنج دخترم مي­باشد.

در خاتمه پيروزي حق را بر باطل به رهبري كبير انقلاب امام خميني خواستارم.


گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع