گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ماشااله رعیت یزدلی

ابراهیم

بسیجی

1341/03/01

1361/05/06

پاسگاه زید

گلزار شهدای روستای یزدل

ماشاالله رعیت یزدلی همزمان با شروع نهضت انقلاب اسلامی در سال 1341 در روستای یزدل از توابع شهرستان آران و بیدگل به دنیا آمد. درس و مشق را تا سال سوّم راهنمایی با جدّیت ادامه داد.

وی در فعّالیّت­های روستا از قبیل عضویت در انجمن اسلامی و عضو پایگاه بسیج شرکت صنایع فرش و روستای یزدل و عضو گروه ورزشکاران باستانی روستا بود، ایشان در کارخانه نیز فردی فنّی و شاخص بود.

دو مرتبه در جبهه حق علیه باطل حضور داشت، آخرین بار در تاریخ 1361/04/23 به لشکر 14 امام­ حسین(ع) به عنوان بسیجی اعزام شد و با حضور در عملیّات رمضان در تاریخ 1361/05/6 در منطقة شلمچه به شهادت رسید. ودر گلزار شهدای روستای یزدل آرام گرفت.

روحش شاد و راهش پر روهرو باد


تعداد بازدید: 3718

درود بر خميني عزيز يار مستضعفان و اسلام، اينجانب با آگاهي به هدفم كه دارم اميدوارم به افتخار شهادت نائل آيم و در راه اسلام عزيز بتوانم تا آخرين نفس از اسلام ياري كنم و با دشمنان اسلام بجنگم تا شايد انسان­هاي دربند و ذلت و اسارت را رها سازم. خداوند را شكر كه چنين توفيقي به من عنايت كرد تا من نيز همچون ديگر شهيدان تا آخرين قطره خونم مبارزه كنم.

بارالها: تو منت نهادي و زبان­گوياي حمد و ثنا تو نيست، چيزي ندارم جز جان ناقابلي كه تو به من عنايت كردي اي كاش هزاران جان داشتم و در راه تو كه رستگاري و سعادت است، فدا مي­كردم من دارم راهي مي­روم كه مبارزه با ظالمان و فاجران است راهي كه مبارزه با نفس و ناداني است، برادر كوچك: از شما مي­خواهم كه گوش به فرمان رهبر عزيزمان كه رهبر كبير انقلاب اسلامي مي­باشد «امام خميني» باشيد، و ازشما مي­خواهم از هرگونه اختلافات و رياكاري بپرهيزيد. پدرم و مادرم ان­شاءالله كه من را خواهيد بخشيد، من كه در مقابل زحمات شما چيزي ندارم اميدوارم كه خداوند به شما اجرو پاداش عنايت فرمايد اينجانب از برادران و خواهران در روستا حلاليت مي­طلبم و اميدوارم كه من را خواهيد بخشيد كه خداوند همة ما را بيامرزد «انالله و انااليه راجعون» همه از سوي او آمده­ايم و بسوي او رجوع خواهيم كرد چه خوب است دلي آكنده از مهر و محبت نسبت به يكديگر داشته باشيم. من(2ماه) روزة قضايي و (2ماه) نماز قضايي دارم از پدر و مادرم مي­خواهم كه اقدامات لازم را به عمل بياورند اگر كسي طلب پولي كردم به او بدهيد ولي بدهي من به(200 تومان) نمي­رسد ديگر عرضي ندارم.

خدا نگه­دار شما باشد

والسلام عليكم و رحمه­ الله و بركاته ماشاءالله رعيت


 خاطرات ماشااله رعیت یزدلی

 خاطرات ماشااله رعیت یزدلی

 خاطرات ماشااله رعیت یزدلی

 خاطرات ماشااله رعیت یزدلی

 آثار ماشااله رعیت یزدلی

 آثار ماشااله رعیت یزدلی

 آثار ماشااله رعیت یزدلی

 آثار ماشااله رعیت یزدلی

گوهرهای ماندگار شهرستان آران و بیدگل

ایمیل مدیر سایت : info@gmab.ir

شماره تماس : 09121276916

طراحی و تولید: ایده پرداز طلوع